Fenerbahçe'de 3 isim yolcu! Asıl bomba Comolli

Fenerbahçe'de 3 isim yolcu! Asıl bomba Comolli

Lig tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe'de devre arasında 3 isimle yollar ayrılacak. Ali Koç, camia tarafından asıl suçlu olarak görülen Comolli'nin ipini her an çekebilir.

Fenerbahçe'de 3 isim yolcu! Asıl bomba Comolli - Sayfa 1

Lig tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe, 14 hafta sonunda topladığı 14 puanla kümede kalma mücadelesi verirken hayal kırıklığı yaşatan transferlerden bazılarının devre arasında gönderileceği öğrenildi.

Fenerbahçe'de 3 isim yolcu! Asıl bomba Comolli - Sayfa 2

BENZIA VE SLIMANI GÖNDERİLECEK: İngilizler, Sporting’te parlayan yıldızıyla gözlerini kamaştıran Slimani’nin Leicester ve Newcastle’da yaşattığı hayal kırıklığından kiralama yöntemiyle kurtuldu. Aynı kâbusu tecrübe eden Fenerbahçe de şimdi kurtuluş için düğmeye bastı. Taraftarın sabrını taşıran Cezayirli golcü, takımda aynı hasara neden olan vatandaşı Benzia’yla birlikte devrede gönderilecek.

Fenerbahçe'de 3 isim yolcu! Asıl bomba Comolli - Sayfa 3

SOLDADO YOLCU: Yönetim şimdiden yeni bir golcü arayışına başladı. Bu arada Soldado’nun durumu masaya yatırılmış durumda. Geldiği günden beri bekleneni veremeyen bu sezon da ancak 8 maçta forma giyen ve henüz golle tanışamayan İspanyol golcünün de ipi çekildi.

Fenerbahçe'de 3 isim yolcu! Asıl bomba Comolli - Sayfa 4

FREY YEDEK KUVVET: Sezon başında istenen ancak Soldado’nun vetosuna takılan ayrılığın devre arasında gerçekleşmesi kesin görünüyor. Forma giydiği 18 maçta attığı 5 golle takımın en skoreri olan Frey ise yeni alınacak isimlerin arkasında yedek kuvvet olarak tutulacak.