BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Fena kavga etmişlerdi! Alişan Demet Akalın ikilisi barışıyor mu?

2012 yılında büyük bir kavga eden Demet Akalın Alişan ikilisi o gün bugündür hiç konuşmuyordu. Ancak son yaşanan gelişme ikili hakkında barışıyorlar mı acaba sorularının sorulmasına neden oldu.

Şarkıcı alişan bugün Teve 2'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Demet Akalın hakkında kendisine sorulan soruya Alişa, "Benim programım bittiği zaman arkada ağlayan bir ekip var ve 5 dakika sonra atılan tweet'ler bilmem neler var. Ben bunları unutamıyorum. Gözümün önüne geliyor." diye cevap verdi.

Alişan'ın yanıtından sonra Demet Akalın'dan da cevap gecikmedi. Programın sunucusu Gülşen Yüksel Salt'a mesaj atan Demet Akalın şunları söyledi: "'Acıyor, acıyor' diye tweet attığı günü biz de unutmadık. Kral Tv müzik ödüllerinde ben "en iyi kadın popçu" ödülünü alamayınca atılmıştı. Aramızdaki kavga asla hortlamaz. Sadece hatırlatmak istedim. Yavrusuyla, karısıyla mutluluklar diliyorum ona..."

Mesajının sonuna çiçek ve kalp emojileri ekleyen Demet Akalın, barışın sinyallerini verdi.

NEDEN KAVGA ETMİŞLERDİ: Bir dönem aralarından su sızmayan Demet Akalın Alişan ikilisinin dostlukları 2012 yılında ettikleri büyük bir kavga nedeniyle bitti. Peki neden kavga etmişlerdi? Alişan, Demet Akalın'a ''Sen şeytansın. Allah ıslah etsin. Sakın bir daha karşıma çıkma'' diye tweet atmıştı.