GÜNCEL

Feci kaza! Selfie çekmek isterken canlarından oluyorlardı

ÇİN'de bir Scooter üzerinde yol alan üç çocuk, sürüş sırasında selfie çekmek isterken feci bir kaza yaşadı. Üç çocuğun da yaralandığı kaza saniye saniye kaydedildi.

ÇİN'de bir Scooter üzerinde yol alan üç çocuk, sürüş sırasında selfie almak isterken kaza yaptı. Telefonun çektiği görüntüye poz vermek isterken bir anda kaza yapan araçta üç çocuğun da yaralandığı bilgisi verildi. İşte o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar