BIST 1.414
DOLAR 8,72
EURO 10,40
ALTIN 500,82
POLİTİKA

Fatma Şahin’e coşkulu karşılama

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına yüzde 54 oyla yeniden seçilen Cumhur İttifakı ve AK Parti adayı Fatma Şahin, ilk mesai gününde belediye çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı.

Başkanın yollarına kırmızı güller döken çalışanlar, Kayahan'ın “Bir Aşk Hikayesi” şarkısıyla adeta başkanıyla bütünleşti. Karşılama töreninde Fatma Şahin’in gelişiyle heyecan ve coşku doruk noktaya ulaştı, seçimde en yakın rakibine yüzde 28 fark atarak kazanılan büyük zafer kutlandı. 
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Gaziantepli seçmenin teveccühüyle yeniden başkanlık koltuğuna oturan Şahin, büyükşehir belediyesi protokol girişinde düzenlenen karşılama töreninde belediye çalışanlarına seslendi. 

“Başkanın değil aile olmanın başarısıdır” 

Gazianteplilerin gönül belediyeciliğinde yükselen Gaziantep'e oy verdiğini dile getiren başkan Şahin, halkın istikrar, güven ve kardeşlikten yana oy kullandığını bildirdi. 

Şahin, “Bu gün bu başarıda; bir aile olduysak, bir olduysak, beraber olduysak bu başarının bir başkanın başarısı değil aile olmanın başarısıdır. Bugün Büyükşehir Belediyesi olarak bunu ispatladık. Her bir kardeşim, genel sekreterimden, şu anda hizmet veren çaycı kardeşime kadar hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. 


Gaziantep, projelerimize ‘durma yok yola devam’ dedi 

Gaziantep’in yola devam dediğini belirten Şahin, “Sizin gibi yol arkadaşlarına, basiretiniz için vefanız için kardeşliğiniz için bu zor coğrafyada bu zor dönemde dağ gibi arkamızda durduğunuz için Allah hepinizden razı olsun” diyen başkan Fatma Şahin, şöyle devam etti: “Bir takım oyunu ve ben bu ailenin, bu takımın gücüne inandım. Hamd olsun, milletimize karşı bizi mahcup etmedi yüce Mevlam. Sizler arkamızda çok sağlam durdunuz. Ve sizin huzurunuzda tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. 3 Kasım’dan bu yana 15 defa bizi 1’inci çıkardılar. Oy veren vermeyen bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu sonuç bize şunu gösterdi. Sayenizde ‘Sayın başkanım değil benim başkanım’ olduk. Bu zor dönemde 2 bin yıllık kardeşliğimize inandık, bir Gaziantep modeli oluşturduk. Birileri fitnede, dedikoduda yarışmaya çalışırken biz işimizle projelerimizle yarıştık. Hemşehrilerim, projelerimize, kardeşliğimize, gönül belediyeciliğimize ‘durma yok yola devam’ dedi” şeklinde konuştu. 

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Cem Küçük'ten Anadolu Ajansı'na sert sözler!
Babalar Günü için süper fırsatlar!
Değişen İstanbul sonuçları için Binali Yıldırım'dan yeni açıklama
Fatih Şahin: "Kamuoyuna yansıyan farkın gerçekçi bir fark olmadığı yönünde"
AK Partili Saylak Muğla'da umduğunu bulamadı
Klozette dehşete düşüren manzara! Az daha felaketi yaşıyordu
Kocası ve arkadaşlarının isteğini kabul etmeyince...
Buket Aydın’ın Kılıçdaroğlu’na gülüşü sosyal medyada gündem oldu
1 Nisan Türkiye Gündemi
YSK'nın açıklamasından sonra İmamoğlu'nun kamera arkası görüntüsü
Yorumlar