Fatih Terim ile Fatih Öztürk ne konuştu? O diyalog ortaya çıktı

Fatih Terim ile Fatih Öztürk ne konuştu? O diyalog ortaya çıktı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Akhisarspor'un kalecisi Fatih Öztürk'le arasında geçen diyaloğa açıklık getirdi.

Fatih Terim ile Fatih Öztürk ne konuştu? O diyalog ortaya çıktı - Sayfa 1

Ziraat Türkiye Kupası Finali’nde Akhisarspor ile Galatasaray, Sivas 4 Eylül Stadı’nda karşı karşıya geldi. Mücadeleden 3-1 galip ayrılan sarı-kırmızılı takım, kupanın sahibi oldu. 

Fatih Terim ile Fatih Öztürk ne konuştu? O diyalog ortaya çıktı - Sayfa 2

Protesto amacıyla törene katılmadı: Ziraat Türkiye Kupası finalinde Galatasaray, Akhisarspor'u 3-1 mağlup ederek zafere ulaşırken maçın ardından Akhisarspor protesto amacıyla törene katılmadı. 

Fatih Terim ile Fatih Öztürk ne konuştu? O diyalog ortaya çıktı - Sayfa 3

Soyunma odasına giderken Terim'le konuştu: Maçın oyuncusu seçilen Akhisarspor kalecisi Fatih Öztürk ödülünü aldıktan sonra tekrar soyunma odasına doğru yürürken Fatih Terim'le bir süre konuştu. Kameralara yansıyan bu görüntülere Teknik Direktör Fatih Terim maçtan sonra açıklık getirdi. 

Fatih Terim ile Fatih Öztürk ne konuştu? O diyalog ortaya çıktı - Sayfa 4

Ne konuştuklarını anlattı: Fatih Öztürk'le arasında yaşanan diyaloğu anlatan Terim, ''Fatih, törene temsilen geldiğini söyledi.  Süper Kupa'da takımı içeriden çağırıp alkışlatmıştım. Onlar da bizi içeride alkışlattılar. Fatih de onu izah etti. 'Biz emir kuluyuz' dedi. 'Saygı duyuyoruz ama keşke siz de olsaydınız, biz alkışlamıştık' dedim.'' şeklinde konuştu.