BIST 1.176
DOLAR 8,06
EURO 9,53
ALTIN 492,75

Evsiz adam içi para dolu bir çanta buldu ama sonu tahminlerden başka

Johal isimli bir Youtube kullanıcı oldukça yaygın olan sosyal deneylerden biri yapmak istedi. Parkta bankta yatan bir adam gördü ve para dolu bri çantayı yanına koydu. Hikaye buradan sonra çok başka bir hal alıyor.

Johal isimli bir Youtube kullanıcı oldukça yaygın olan sosyal deneylerden biri yapmak istedi. Parkta bankta yatan bir adam gördü ve para dolu bri çantayı yanına koydu. Hikaye buraya kadar normal ancak Johal sosyal deneyin sonucunun bu şekilde gelişeceğini düşünmemiştir. İşte o beklenmedik sonlu sosyal deney.

Johal, evsiz adamın çantasına para koyduktan bir süre sonra adam uykusundan uyandı. Hemen parayı farketti ve parayı kimin koymuş olabileceğini kestirmek için etrafına bakınmaya başladı.

Şokun etkisini atlatan adam, çantasına koyulan paranın yardım amaçlı olabileceğini düşündü. Adam, içerisinde uzun kollu kıyafetinin yer aldığı sırt çantasını sırtına alarak yoluna devam etti. Johal da bu arada adamı kamerayla kaydederek takip etti.

Evsiz adam markete girdi. Birkaç dakika sonra elinde market poşetleriyle dışarıya çıktı. Poşetlerin içerisinde yastık ve yorgan gibi temel ihtiyaçlardan oluşan ürünler vardı.