BIST 1.176
DOLAR 8,06
EURO 9,53
ALTIN 493,34

Evlilik programlarını bitiren Esra Erol'un yeni mesleği

Esra Erol canlı yayında programı hakkında 'Ben bu çamurla yaşayamam' demişti. Bunun üzerine gazeteci Cengiz Semercioğlu tepki göstermişti. Esra Erol'dan Cengiz Semercioğlu'na yanıt gecikmedi.

Önümüzdeki yıl evlilik programı yapmayacağını canlı yayında ağlaya ağlaya açıklayan Esra Erol peki şimdi ne yapacak? Esra Erol, İtalyan Şef Danilo Zanna’nın Youtube’ta yayınlanan şov programı Komedi Spaghetti'ye konuk oldu. Ve evlilik programının bitmesinin ardından yaptığı kariyer planlarını anlatı. Esra Erol oyuncu mu olacak? İşte Esra Erol'un şok açıklamaları...

Danilo'nun “Seni bir filmde görmek isterim” cümlesi üzerine heyecanını ve mutluluğunu gizleyemeyen Esra Erol “Şimdiye kadar gelen tekliflere hep ‘hayır' diyordum. Ama şu anda içimde büyük bir istek var. Tabii ki yapabilir miyim, öyle bir yeteneğim var mı bilmiyorum” dedi.

Yakın arkadaşım dediği Gupse Özay'a seslenen Erol “İnsanın en yakın arkadaşı hem senarist olacak, hem yazar olacak, hem film çekecek , hem de rol vermeyecek. Bu nasıl şey!” cümlesiyle yakın arkadaşına espri dolu bir mesaj gönderdi.