Etek altı cinsel görüntü çekiyordu! Kadın avukatın yakalattığı kişiye bakın

Demirören Haber Ajansı

ANKARA'da yürüyen merdivenlerden çıkan avukat kadın karşı yönden gelen hemcinsinin uyarısıyla şoke oldu. Karşıdan gelen kadın arkasındaki adamın eteğinin altını çektiğini söylüyordu. Sonrasında yaşanan kovalamaca ile zanlı yakalandı. Şaşırtıcı olan cinsel sapkınlıkla suçlanan kişinin profiliydi.

Ankara'da bir AVM'de 35 yaşındaki Veli İlhan C. yürüyen merdivende önünde bulunan kadının etek altı görüntülerini çekti. Kadın avukatın topuklu ayakkabılara rağmen koşarak yakalattığı kişi kamu kurumunda birim sorumlusu çıktı. İşte şoke eden olayın ayrıntıları ve AVM'de kayıtlara yansıyan görüntüleri:

Olay bir AVM'de yaşandı. Avukat olan genç kadın yürüyen merdivenlerdeyken, karşı merdivenden inen başka bir kadının uyarısıyla şoke oldu. Avukat M.N. durumu fark edince, Veli İlhan C., kaçmaya başladı. Avukat M.N. de topuklu ayakkabılarıyla Veli İlhan C.'nin peşinden koştu. M.N., Veli İlhan C.'yi, çevredekilerin de yardımıyla yakaladı. Veli İlhan C., çağırılan polis ekiplerine teslim edildi, cep telefonuna da el konuldu. M.N.'nin şikayetçi olduğu Veli İlhan C., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

Suçlamayı kabul etmedi: Ankara 17'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakkında dava açılan tutuksuz sanık Veli İlhan C., Şubat ayındaki duruşmada suçlamayı kabul etmedi. Veli İlhan C. savunmasında şunları söyledi: