BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Esra Erol Murat Özbakan'ı ifşa etti! Bebek itirafı bomba

Esra Erol Kısmetse Olur ile tanınan Murat Özbakan hakkında bomba ifşalar yaptı. Murat Özbakan Kısmetme Olur yalan dolandı, bu program gerçek deyip para istemiş. Peki Seda Avcı bebeğinin babasının o olduğunu söylemişti kabul ediyor mu?

Esra Erol Kısmetse Olur damat adayı Murat Özbakan ile ilgili bomba ifşalarda bulundu. Seda Avcı olan Karoline Esra Erol'un programında bebeğinin babasının Murat Özbakan olduğunu açıklamıştı. Esra Erol'un program ekibi de Murat Özbakan'ı aradı. Programa çıkmak için para isteyen Murat Özbakan, Kısmetse olur için de "Orada yalandan dolandan (Kısmetse Olur) yapıyorduk bu gerçek olduğu için daha çok talebim oluyor(para) demiş." Esra Erol canlı yayında Murat Özbakan'ın neler söylediği tek tek anlatıp eski damat adayının foyasını ortaya döktü. Peki bebeğin babası o mu? İşte bu konuda bomba bir itiraf da geldi.

Esra Erol'un programına çıkan Seda Avcı önce ünlü sunucunun kuaförünü bebeğinin babası olarak göstermişti. Kendini Karoline olarak tanıdan Seda Avcı'nın mazisi benzer yalanlarla doluydu. Akrabalarına da kendisini avukat olarak gösteren Seda Avcı, dünyaya getirdiği kızının babası için de aynı yalanları sıraladı. İşin aslı ise sonradan ortaya döküldü.

Bebeğin babası Murat Özbakan : Seda Avcı DNA testi ile köşeye sıkışınca Esra Erol'un programında asıl bombayı patlattı. Bebeğinin babası kuaför değil Kısmetse Olur damat adayı Murat Özbakan'dı. Bu itiraftan sonra Murat Özbakan programa davet edildi. Sonrasında yaşananlar ise daha da vahim. Esra Erol yayına gelmeyen Murat Özbakan'ın ekibiyle yaptığı konuşmayı ifşa etti.

Murat Özbakan kendisini yayını çıkaran program editöründen 25 bin lira para istemiş. Yapımcı bunu kabul etmeyince de programa çıkmamış. Kısmetse Olur programında numara yaptıklarını söyleyen Murat Özbakan 'Ama sizin programınız gerçek o yüzden bu kadar çok talepte bulunuyorum' demiş.