BIST 1.325
DOLAR 7,82
EURO 9,46
ALTIN 455,62

Esra Erol bebek müjdesini canlı yayında verdi gözyaşları sel oldu

İzdivaç programlarının yayından kaldırılmasının ardından konsept değiştiren ve bu geçişi iyi bir şekilde uyarlayan Esra Erol, ATV ekranlarında, konu ve konuklarıyla hız kesmeden izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

İzdivaç programlarının yayından kaldırılmasının ardından konsept değiştiren ve bu geçişi iyi bir şekilde uyarlayan Esra Erol, ATV ekranlarında, konu ve konuklarıyla hız kesmeden izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Ünlü sunucu Esra Erol, bebek müjdesini canlı yayında verince, gözyaşları sel oldu aktı.

Öz ailesini aramak için Esra Erol'da programına konuk olan Hasancan isimli bir genç, günlerce konuşulmuştu. Hasancan annesini bulmuştu bulmasına ama Hasancan'ın babası öz dayısı, öz babası çıkmıştı. Bu olay günlerce konuşulmuştu.

Yaptığı yardımlarla bilinen Esra Erol bu kez Hasancan ve eşi Hatice’nin yüzünü güldürdü. Tüp bebek tedavisi için yardım isteyen Hasancan ve eşinin ricasını kırmayan Esra Erol, bugün kadın doğum ve tüp bebek uzmanı Dr Ali Osman Koyuncuoğlu ile başlattığı yardım projesi kapsamında genç çifte bebek müjdesini verdi.

Canlı yayında bebek sahibi olacaklarını öğrenen çift gözyaşlarına hakim olamadı. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'den Hasancan için iş talebinde bulunan Esra Erol, “O gün canlı yayına bağlanarak iş imkanı sağlayacağının sözünü veren Başkanımız Gaziantep Belediyesinde Hasancan’a iş verdi” diyerek teşekkürlerini ve sevgilerini iletti.