BIST 10.471
DOLAR 32,50
EURO 34,98
ALTIN 2.431,43
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. bölüm: Yaşar'dan ağlatan türkü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. son bölümünde Kimsesiz Yaşar'dan 'Bilmem Ağlasam mı' türküsü... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 3 Nisan 2018 Salı akşamı yayınlanan 97. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3 Nisan 2018 Salı akşamı yayınlanan 97. son bölümünde imsesiz Yaşar'dan 'Bilmem Ağlasam mı' türküsü...

Canını kurtarmak için yurt dışına gitme planları yapan Servet ölümünden kaçamamış, Güneş'in tetikçilerinin kurbanı olmuştur. Büyük kayıplarına sessiz kalamayacak Çakırbeyliler derhal intikam peşine düşerler. Tetiği çekenden ziyade, bu ölüm emrini verenle ilgilenen Hızır karşılık vermekte geç kalmaz.

Hızır'ı bitirmek için sevdiklerine dokunmak gerektiğini bilen düşmanları da yaptıkları ölüm listesinde ilk sıraya Meryem'i alarak aileyi derdinden sarsacak hamle için harekete geçerler. Meryem ise çocuğunu doğurmak uğruna çoktan kendi canından geçmiştir.

En sevdiğini korumak adına tüm kötü haberleri evinden uzak tutmaya çalışan Hızır'ın onu yıkacak asıl kötü haberi öğrenmesi ise an meselesidir.

Sitene Ekle