MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. bölüm fragmanı

Son bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. yeni bölümüyle 19 Aralık 2017 Salı akşamı ATV'de olacak. İşte EDHO dizisinin yeni bölümü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Aralık 2017 Salı akşamı ATV'de...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. son bölümde: Hızır'ın ele geçirdiği Mürsel'i gizli tanık olarak Nevzat'a teslim etmesi, başından beri planların içinde olan Kimsesiz Yaşar'ı sinirlendirir. Gizlice uygulanan bu planlardan bihaber olan İlyas, arkasından çevrilenlere karşılık vermek için geç kalmayacaktır.

Mürsel, bildiği isimleri söyleme karşılığında serbest bırakılmak için pazarlık yaparken Alparslan ona bir şans daha vermemeye kararlıdır. Ya o isimleri alacak ya da canını alacaktır. O isimlerden bir tanesi ise kimsenin tahmin edemeyeceği biri çıkacaktır...

Ev ahalisi Hızır ve Meryem'i barıştırmanın yollarını aramaktadır. En vurucu hamle, oturup daha fazla bir şey yapmadan beklemek niyetinde olmayan Ömer'den gelir. Bu sayede eve kadar giren Candan beklemediği tepkilerle karşılaşacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar