MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölüm: Yılmaz, Meryem'i vuracak mı?

Eşkiya dizisi izleyiciyi son bölümü ile ekrana kilitledi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölümü final sahnelerinde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın işte son bölümünde yaşananların özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14 Kasım 2017 Salı akşamı yayınlanan 80. son bölümü finalinde Yılmaz, Meryem'i vuracak mı?

Hızır Çakırbeyli'nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir.

İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi'ye değen Mürsel'in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır…

Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas'ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir.

Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem'in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır.

Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali'nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar1 yorum