BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 55. yeni bölümüyle 31 Ocak 2017 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 31 Ocak 2017 Salı akşamı ATV'de...

Hızır Çakırbeyli, CIA'e kafa tutmasının bedelini ağır öder. Tutuldukları yerde yapılan eziyetler karşısında güçlü durmaları çok zor olacaktır.

Çakırbeylilerin ortadan kaybolmasının nedeni kısa sürede anlaşılır. Ünal Kaplan, Hızır'ın kaybının zayıflığına yol açacağını bildiğinden her türlü pazarlığa hazırdır.

Masaya oturmak isteyen Ercüment herkesin oyunu istemektedir. İlyas ise böyle bir pazarlığa asla yanaşmaz. Abisinin bu şartlar karşısında gerekirse oğlunun ölümüne göz yumacağını bilir. Masa üyeleri de Hızır'ın uzlaşmaktansa ölmeyi isteyeceğini bildiği halde Ercüment'in isteklerine boyun eğer.

Diğer yandan yeğeni CIA'in elinde olan Davut operasyon için harekete geçer. Ünal'la birlikte hareket eden Suzi de olanlar karşısında gücünü gösterecektir.

Meryem ve Ceylan aynı acının etrafında bir araya gelirler. Meryem olanları ev ahalisinden saklamak istese de Hayriye Ana bir şeylerin ters gittiğini hemen anlar. Ailesinin başına gelenler yüzünden artık gücü kalmamıştır. Yine de metaneti elden bırakmaz. 

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Beykoz'da bir restoranda silahlı saldırı
Beykoz'daki ünlü restoranda silahlı saldırı
Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanı
Son Destan 5. final bölümü fragmanı
Ananasa tasma takıp metroda gezdirdi olay oldu!
Kaşar peynirinde sahtekarlık! Alev alev yandı
Artvin'deki yaban hayatından ilginç görüntüler
Palayla marketi böyle soydu!
Cinsel içerikli hap satan kişiye operasyon
Dev projeyi durdurdu
Yorumlar