BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. bölüm: 'Biz bu dünyanın vicdanıyız!'

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. son bölümü sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 31 Ocak 2017 Salı akşamı yayınlanan 55. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31 Ocak 2017 Salı akşamı yayınlanan 55. son bölümü sahneleri...

Hızır Çakırbeyli, CIA'e kafa tutmasının bedelini ağır öder. Tutuldukları yerde yapılan eziyetler karşısında güçlü durmaları çok zor olacaktır.

Çakırbeylilerin ortadan kaybolmasının nedeni kısa sürede anlaşılır. Ünal Kaplan, Hızır'ın kaybının zayıflığına yol açacağını bildiğinden her türlü pazarlığa hazırdır.

Masaya oturmak isteyen Ercüment herkesin oyunu istemektedir. İlyas ise böyle bir pazarlığa asla yanaşmaz. Abisinin bu şartlar karşısında gerekirse oğlunun ölümüne göz yumacağını bilir. Masa üyeleri de Hızır'ın uzlaşmaktansa ölmeyi isteyeceğini bildiği halde Ercüment'in isteklerine boyun eğer.

Diğer yandan yeğeni CIA'in elinde olan Davut operasyon için harekete geçer. Ünal'la birlikte hareket eden Suzi de olanlar karşısında gücünü gösterecektir.

Meryem ve Ceylan aynı acının etrafında bir araya gelirler. Meryem olanları ev ahalisinden saklamak istese de Hayriye Ana bir şeylerin ters gittiğini hemen anlar. Ailesinin başına gelenler yüzünden artık gücü kalmamıştır. Yine de metaneti elden bırakmaz. 

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Seren Serengil, Zuhal Topal'ın gözde damat adayı Ali'ye talip oldu
Survivor Serhat - Eser kavgasının montajsız hali
MGK’dan ABD’ye PYD tepkisi
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar
Survivor 31 Ocak 2017 kim elendi?
Kılıçdaroğlu: 'Referandumdan 'Hayır' çıkacak'
Survivor'ın ünlü ismi gözyaşlarına boğuldu!
Türkiye'ye yerleşen Koreli kadının şaşkınlıkları
Survivor'da ortalık yıkıldı! Furkan küfürü bastı ada karıştı!
Emma Watson'lı Güzel ve Çirkin'den vizyon öncesi son fragman yayınlandı