BIST 1.497
DOLAR 7,21
EURO 8,82
ALTIN 415,58
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm: Serkan Kaya - Zor Bela

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. son bölümü sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 24 Ocak 2017 Salı akşamı yayınlanan 54. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Ocak 2017 Salı akşamı yayınlanan 54. son bölümü sahneleri...

Hızır, Ünal Kaplan yerine Özer'i yok ederek CIA ile alenen savaş başlatmıştır. Özer'in ölümü tahmin edildiği gibi masaya huzur getirmez. Arkasında bıraktığı ortağı Ercüment, kendine yapılan yanlışı kolay kolay kabul etmeye niyeti olmayan CIA'in yeni silahı olacaktır. Bu sürpriz gelişme, zamanla toparlanmaya başlayan masanın, iyiye giden ticareti için bir tehdittir.

Hızır'ın gözünü korkutmak ise öyle kolay olmayacaktır. Lider olarak masaya kurulan tuzaklara karşılık vermekte geç kalmaz. Huzur kaçırmak isteyenlere inat birlik beraberlik mesajı vermek adına organize ettikleri gecede adeta düşman çatlatacaklardır.

Esra'nın yaptığı yanlışı bir türlü hazmedemeyen İlyas depresyondadır. Evine gitmemesi ve her gün yaşadıklarını unutmak adına kendini dağıtması Çakırbeyli ailesini bunaltır. Her ne kadar ayrılmak istediğini söylese de Esra'yı hala sevmektedir.

Handan ve Ceylan'ın yanına sığınan Esra da ne yapacağını bilmez haldedir. Bu duruma son vermek de ailenin toparlayıcısı Meryem'e düşer. Sonunda ikna olan Esra'yı evinde kötü bir sürpriz beklemektedir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Yanlış eve operasyon ölüme neden oldu
TGRT'de referandum kavgası
Survivor 24 Ocak 2017 kim elendi?
Survivor 2017'ye dahil olan 3 yeni isim!
İlhan Mansız ve Çılgın Sedat'tan şok kavga!
Survivor'da Gönüllü yarışmacı başından yaralandı!
Survivor Ünlüler adasında patlama meydana geldi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Paramız yoktu ama akıl vardı'
ABD'de Minnesota Valisi Mark Dayton kürsüde bayıldı
Kara Sevda 53. bölüm fragmanı