BIST 1.497
DOLAR 7,21
EURO 8,83
ALTIN 415,94
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. bölüm: 'Ben hepinizin yerine ağlıyorum!'

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. son bölümü sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 31 Mayıs 2016 Salı akşamı yayınlanan 38. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31 Mayıs 2016 Salı akşamı yayınlanan 38. son bölümü sahneleri...


Hızır, Nazlı'ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Yavaş yavaş aşkını kaybettiğini düşünen Nazlı, bebeğinin de elinden alınmasından sonra ne yapacağını bilemez. Hızır'ın affı ise kolay olmayacaktır. İşlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak atak ise Meryem'e karşı bitmek bilmeyen nefretiyle Nurten'den gelir.


Toprak'ın intikam hırsıyla dolu yeğeni Hakan vakit kaybetmeden planlarını teker teker uygulamaya başlar. Alparslan'ın düştüğü tuzakla bu davanın ilk kanı dökülecektir. Bu sırada Ünal Kaplan masasında boşalan sandalyeye kendi çıkarları doğrultusunda birini oturtmak için kolları sıvar. Fikret'in masaya oturması yönünde planlar yapsa da diğer üyeler bu fikre tepkilidir. Diğer yandan Özkan'ın, masadaki yerini sağlamlaştırabilmek adına Fikret'i yok etmek amaçlı aldığı karar en çok Emine'yi etkileyecektir.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Survivor 31 Mayıs 2016 kim elendi?
Survivor 31 Mayıs 2016 ödül oyununu kim kazandı?
Arka Sokaklar 404. bölüm 2. fragmanı
Arka Sokaklar 404. bölüm fragmanı
Survivor'da Damla Can'ın sigara içtiği anlar
Seri katilin minibüsteki son görüntüleri ortaya çıktı
Kara Sevda 33. bölüm 3. fragmanı
Kara Sevda 33. bölüm 2. fragmanı
Kara Sevda 33. bölüm fragmanı
Poyraz Karayel 60. bölüm 2. fragmanı