BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 37. yeni bölümüyle 24 Mayıs 2016 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 24 Mayıs 2016 Salı akşamı ATV'de...


Alparslan, Ünal Kaplan'ın oyununa beklenmedik hamlesiyle karşılık vermiştir. Herkes Özkan'ın ölümüne oylama yapılmasını beklerken, masadaki sürpriz kan kaybı dengeleri bozar. Yokluğunda yaşananlara karşılık olarak ilk hamle Ünal Kaplan'dan mı yoksa Özkan'ın arkasındaki gücü öğrenip henüz bir şey yapamamış olan Hızır Çakırbeyli'den mi gelecektir?


Cenaze evinde artan gerilim de işleri iyice karıştırır. Toprak'ın arkasında bıraktığı yeğeni bu ölüme sessiz kalma niyetinde değildir. Kontrolün her geçen gün elden gittiğini gören Hızır Çakırbeyli yeni dostlarıyla uzlaşma yoluna gitme konusunda artık kararlıdır.


Masada bunlar yaşanırken Çakırbeyli hanesi de iç karışıklıklarıyla uğraşır. Meryem, Esra'yı aldattığını düşündüğü İlyas'a tepkisini sert gösterir. Alparslan'ın eline tekrar silah aldığının öğrenilmesi de aileyi telaşlandıracaktır.


Nazlı cephesinde ise olayları karıştıran bu kez Nurten olur. Korkuları artan Nazlı'nın Hızır'a üçüncü hatayı yapması an meselesidir.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Irmak Örnek sosyal medyayı salladı!
CHP'den HDP'ye: 'Siyasi hadsizlik'
Kış Güneşi 14. bölüm fragmanı
Hayat Şarkısı 16. bölüm 2. fragmanı
Yunus Emre 44. bölüm final fragmanı
Kısmetse Olur'da Mehtap'ın sözleri tartışma yarattı
Mardin'deki HDP mitingi öncesi PKK flaması gerginliği
Survivor'da büyük gerginlik! Kafa kafaya geldiler
Sur'da HDP'lilere tepki
Diş çürüğünün oluşumunu nasıl engelleriz?