Eski sevgiliyi böyle unutturdu! Önce kuruladı sonra masaj yaptı

Eski sevgiliyi böyle unutturdu! Önce kuruladı sonra masaj yaptı

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Hailey Baldwin'le barıştı. İkili, Miami'de tatil yapıyor. Justin Bieber'e Selena Gomez'i unutturmaya çalışan Hailey Baldwin, sevgilisinin önce saçını kuruladı sonra masaj yaptı.

Eski sevgiliyi böyle unutturdu! Önce kuruladı sonra masaj yaptı - Sayfa 1

Popçu Selena Gomez (25) ile Justin Bieber (24), üç yıl birlikte olmuş ve 2014'te ayrılmıştı. Bu ilişki onlara büyük bir hayran kitlesi kazandırmıştı. Şarkıcılık kariyerleri durağanlaşan ikili, geçen yıl sürpriz bir şekilde barışmıştı. Ancak bu birliktelik de uzun sürmedi. Şarkıcı çift, 3 ay önce yine ayrıldı. Selena Gomez'le bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Justin Bieber, eski sevgilisine geri döndü.

Eski sevgiliyi böyle unutturdu! Önce kuruladı sonra masaj yaptı - Sayfa 2

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kanadalı popçu, bir dargın bir barışık olduğu eski sevgilisi manken Hailey Baldwin'le (21) yeniden aşka yelken açtı. Çift, Miami'de tatile çıktı. Hailey, sevgilisini havuzdan çıkınca kuruladı, masaj yaptı. Justin'e hayran hayran bakan Hailey'nin mutluluğu dikkati çekti.

Eski sevgiliyi böyle unutturdu! Önce kuruladı sonra masaj yaptı - Sayfa 3

Hailey Baldwin ile geçtiğimiz Pazar günü Miami'deki bir kilisiye giden Justin Bieber, ardından 21 yaşındaki modelle akşam yemeği yemişti.

Eski sevgiliyi böyle unutturdu! Önce kuruladı sonra masaj yaptı - Sayfa 4

İşte çiftin Miami tatilinden kareler...