BIST 1.540
DOLAR 7,39
EURO 8,98
ALTIN 441,73

Eşi Ali Küçükbalçık hakkındaki ihanet sorusu Kibariye'yi küplere bindirdi

İSTANBUL'da konser veren Kibariye eşi Ali Küçükbalçık'ın borçları yüzünden evini sattığı yönündeki iddiaları duyunca sert çıkıştı.

Şarkıcı Kibariye, geçtiğimiz akşam Halil Sezai ile İstanbul Harbiye'de konser verdi. Sahne öncesi soruları yanıtlayan ikiliden Kibariye, eşiyle ilgili soru karşısında tepki gösterdi. 

Konser önce basın mensuplarıyla konuşan iki şarkıcı, "İlk defa beraber sahne alıyoruz ama son olmayacak" dedi. Hayranlarına sürpriz haberi veren Kibariye, "Halil Sezai'nin o kadar leziz bir ses rengi var ki, ağlamamak mümkün değil. Oyunculuk da yapıyor. Oyunculuğa benim de merakım var. Rica ettim beraber bir tiyatroda oynayalım diye, kafamızda çok güzel şeyler var" şeklinde konuştu.

Kibariye'ye "Bodrum'daki 3 milyon liralık evinizi eşinizin borçları yüzünden 1 milyon liraya sattığınız haberleri doğru mu" diye soruldu. Kibariye, "Yok öyle bir şey. Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir şeye inanmayın" diyerek röportajı noktaladı.

İşte Kibariye'nin o açıklamaları

İhaneti affetmişti: Geçtiğimiz yıl kendisinden 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın borçları yüzünden zor günler yaşayan ve ihanete uğrayan usta sanatçı Kibariye, eşini affetmişti.