Eşcinsel fenomene işkence yapıp öldürdüler o anları internette yayınladılar!

Eşcinsel fenomene işkence yapıp öldürdüler o anları internette yayınladılar!

Irak'ta sosyal medya fenomenlerine yönelik cinayetler artarak devam ediyor. Eşcinsel olduğu bilinen bir Instagram fenomeni kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılarak öldürüldü. Cinayeti işleyenler o anları videoya çekip internette yayınladılar.

Eşcinsel fenomene işkence yapıp öldürdüler o anları internette yayınladılar! - Sayfa 1

Irak'ta internet fenomenlerine karşı işlenen cinayetlere bir yenisi daha eklendi. Irak’ın başkenti Bağdat’ta 3 güzellik uzmanı ile kadın modellerin öldürülmesinin ardından, sosyal medya Instagram Prensi lakabıyla tanınan Hamudi el-Mutayiri (15) başkentteki Sadr bölgesinde evine dönerken kimliği belirsiz kişilerce kaçırılarak öldürüldü.

Eşcinsel fenomene işkence yapıp öldürdüler o anları internette yayınladılar! - Sayfa 3

Irak’ın başkenti Bağdat’ta geçen Ağustos ayında Iraklı Barbie lakabıyla tanınan ünlü güzellik uzmanı Refif el-Yaseri ile güzellik uzmanı Reşa el-Hasan, esrarengiz bir şekilde öldürülmüştü.

Eşcinsel fenomene işkence yapıp öldürdüler o anları internette yayınladılar! - Sayfa 4

Geçen ayda ise 2014 Miss Bağdat güzellik yarışmasının birincisi olan Tara Faris, yine başkent Bağdat’ta bir cinayete kurban gitmişti. 27 Eylül'de kendi arabasında Bağdat'ta saldırıya uğrayan 30 yaşındaki model Tara Fares, ikisi kafasına, biri de göğsüne isabet eden 3 kurşunla hayatını kaybetti. Irak İçişleri Bakanlığı'ndaki kaynak, saldırı sırasında Fares'in arabasında bulunan bir erkeğin gözaltına alındığını anlattı.