BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
MEDYA

Ersoy Dede Doğan Grubu gazetelerine çaktı

Star yazarı Ersoy Dede, Trabzon'da uçağının pistten çıkması sonrası havaalanını suçlayan Doğan grubu gazetelerini eleştirdi.

Star yazarı Ersoy Dede, Trabzon'da Pegasus uçağının pistten çıkması sonrası havaalanını suçlayan Doğan grubu gazetelerini yerden yere vurdu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler