Erkenci Kuş'un yıldızları fena yakalanmıştı Can Yaman'dan aşk açıklaması geldi

Uzun süredir aşk dedikodularıyla gündeme gelen Star TV'deki Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ile Can Yaman geçtiğimiz hafta bir mekanda samimi görüntülerle yakalanmıştı. Can Yaman'dan ilk açıklama geldi.

Erkenci Kuş'un yıldızları fena yakalanmıştı Can Yaman'dan aşk açıklaması geldi - Sayfa 1

Star TV'nin her Cumartesi ekrana kilitleyen dizisi Erkenci Kuş'un sevilen oyuncuları Can Yaman ve Demer Özdemir' geçtiğimiz hafta arkadaşlarıyla gittikleri bir mekanda samimi görüntüleri ortaya çıkmış ve Can Yaman'ın, güzel oyuncunun yanağından makas aldığı görüntülenmişti.

116
Erkenci Kuş'un yıldızları fena yakalanmıştı Can Yaman'dan aşk açıklaması geldi - Sayfa 2

İkilinin bu samimi pozları gündeme otururken aşk söylentileri tüm sitelerde yayılmıştı. Ancak Can Yaman ve Demet Özdemir çifti sessiz kalmayı tercih etmişti. Can Yaman, önceki gün arkadaşlarıyla Bebek’te görüntülendiği esnada sessizliğini bozdu.

216
Erkenci Kuş'un yıldızları fena yakalanmıştı Can Yaman'dan aşk açıklaması geldi - Sayfa 3

Patlayan flaşlarla şaşkına dönen Yaman, muhabirlerin sorusu üzerine aşk iddiaları için bir hafta sonra açıklama yaptı. Yakışıklı oyuncu, “Ne aşkı? Aşk yok” diyerek iddialara son noktayı koydu.

316
Erkenci Kuş'un yıldızları fena yakalanmıştı Can Yaman'dan aşk açıklaması geldi - Sayfa 4

Aşk dedikodularına neden olan bu görüntülerin sahibi şkili, Yıldız Tilbe’nin ‘El Adamı’ şarkısı eşliğinde romantik anlar yaşamıştı. Ancak çıkışta kameralara yakalanan çift, flaşlar patlayınca şaşkına dönmüşlerdi.

416