Erkenci Kuş'un yıldızları fena yakalandı Demet Özdemir Can Yaman aşkı böyle belgelendi

Uzun süredir aşk dedikodularıyla gündeme gelen Star TV'deki Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ile Can Yaman'ın birlikteliği belgelendi. Çiçeği burnunda sevgililerin bir mekanda eğlenirken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Star TV'de ekrana gelen Erkenci Kuş dizisinde Can Divit ve Sanem karakterlerine hayat veren Can Yaman ile Demet Özdemir'in birlikte olduğu ortaya çıktı. Uzun zamandır aşk dedikodularıyla gündeme gelen çift, önceki gece birlikte görüntülendi.

Hürriyet'te yer alan habere göre, dizinin senaristi Aslı Zengin’in 'Maslak Esnaf’ta düzenlenen doğum günü kutlamasına katılan Demet Özdemir ve Can Yaman, gecenin ilerleyen saatlerinde oyuncu Cihan Ercan ve bir kız arkadaşlarıyla 'Çukur' isimli mekana geçti. Demet Özdemir ve Can Yaman, burada samimi halleriyle dikkat çekerken Yaman’ın bir ara Özdemir’in yanağından makas aldığı görüldü.

İkili, Yıldız Tilbe’nin ‘El Adamı’ şarkısı eşliğinde romantik anlar yaşadı. Müziğin ritmine kendini kaptıran Can Yaman sahneye çıkarak Mert Davran ile birlikte ‘Ele Güne Karşı’ şarkısını seslendirdi.

FLAŞLAR PATLAYINCA PANİK OLDULAR: Eğlence sonrası Demet Özdemir ve Can Yaman, önden arkadaşlarını göndererek kapıda gazetecilerin olup olmadığı kontrol ettirdi. Biraz bekledikten sonra mekandan birlikte çıkan Yaman ve Özdemir flaşlar patlayınca kısa süreli panik yaşadı.İkili ‘doğum günü vardı, ona geldik” açıklamasını yaptı