Erkenci Kuş'un çifte kumruları Demet Özdemir ve Can Yaman aşk mı yaşıyor?

Erkenci Kuş dizisinde birbirleriyle olan uyumlarıyla kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Can Yaman Demet Özdemir ikilisi aşk mı yaşıyor ?

Star TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Erkenci Kuş dizisinin çifte kumruları güzel oyuncu Demet Özdemir ve yakışıklı oyuncu Can Yaman aşk mı yaşıyor? İkilinin daha önce de aşk yaşadıkları yönünde bir takım iddialar ortaya atılmıştı. Ancak Demet Özdemir'in Seçkin Özdemir ile olan ilişkisi olması nedeniyle bu iddialar pek dikkate alınmadı.

Geçtiğimiz haftalarda Demet Özdemir'in evlilik planları yaptığı eski sevgilisi Seçkin Özdemir'den ayrılmasıyla birlikte güzel oyuncunun Erkenci Kuş dizisinden rol arkadaşı Can Yaman ile ''acaba aşk mı yaşıyorlar'' sorularının tekrar gündeme gelmesine sebep oldu.

Bir süredir birlikte olduğu Seçkin Özdemir’den geçtiğimiz günlerde ayrılan Demet Özdemir, Maslak Esnaf’ta görüntülendi. Arkadaşlarıyla mekanda saatlerce eğlenen oyuncu, çıkışta kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı. Can Yaman ile aralarında çıkan aşk dedikodularıyla ilgili ise Özdemir, “Arkadaşlar Can’la sadece arkadaşız” dedi.

Demet Özdemir her ne kadar sadece arkadaşız desede ünlüler dünyasında önce rol arkadaşı olup daha sonra aşk yaşamaya başlayan çok sayıda çifte şahit olduk. Bu nedenle ikilinin aşk yaşadıkları yönündeki iddiaların doğruluk payının olması kuvvetle muhtemel.