Erkenci Kuş için reyting rekoru kıran diziden ayrıldı! Bakın kim

Star TV'nin yaz ortasında başlayan ve daha ilk bölümü ile olay olan en çok izlenen dizilerinden biri olan Erkenci Kuş ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Erkenci Kuş için reyting rekoru kıran diziden ayrıldı! Bakın kim - Sayfa 1

Erkenci Kuş Star TV'nin yaz ortasında yayına soktuğu, yaz dizilerinin en iddialı ve en çok izlenenleri arasında. Yeni sezonda da diğer dizileri zorlayacak olan Erkenci Kuş, ekran macerasına tam gaz devam ediyor.

113
Erkenci Kuş için reyting rekoru kıran diziden ayrıldı! Bakın kim - Sayfa 2

Dizi bu kadar izlenince karakterlere hayat veren oyuncuların kimliğine de merak ediliyor. Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin diğer karakterleri de bir o kadar renkli be başarılı.

213
Erkenci Kuş için reyting rekoru kıran diziden ayrıldı! Bakın kim - Sayfa 3

Son günlerde sıkça konuşulan ve başarılı oyuncu Ali Yağcı'da merak edilen diğer isimlerden birisi oldu. Erkenci Kuş dizisinde Osman karakterine hayat veren Ali Yağcı, ilk olarak Adını Sen Koy dizisinde Kerem rolüyle ekran kariyerine başlamıştı.

313
Erkenci Kuş için reyting rekoru kıran diziden ayrıldı! Bakın kim - Sayfa 4

1990 doğumlu oyuncu şimdilerde ise Erkenci Kuş dizisiyle kariyer basamaklarını tırmanıyor. Mahallenin sevilen kasabı Osman olarak dikkat çeken Yağcı, Cunda adasında restoran işlettiği için esnaf rolüne girmekte hiç zorlanmamış.

413