Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca son hareketiyle gönülleri fethetti!

Star Tv'nin reyting rekorları kıran romantik komedi temalı dizisi Erkenci Kuş'ta Emre karakterine hayat veren genç oyuncu Birand Tunca, yaptığı son hareketiyle büyük takdir topladı.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Emre karakteriyle şöhret basamaklarını emin adımlarla çıkan yakışıklı oyuncu Birand Tunca, son hareketiyle hayranlarının takdirini kazandı.

Erkenci Kuş dizisinin Emre’si Birand Tunca, 5 Ekim doğum gününü Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için paylaştı. Ailesi ve dostlarından hediye yerine İyilik Paylaş Sosyal Bağış Platformu üzerinden açtığı kampanyaya destek istediğini duyurdu.

Hayalinin bağışlarla akülü sandalye alınması ve hareket anlamında başkasına bağımlı olarak yaşamak zorunda kalan engellilere özgürlük sağlanması olduğunu dile getiren sevilen oyuncu iyilik hareketi ile örnek oldu.

BİRAND TUNCA KİMDİR?: Birand Tunca, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Bison karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı; daha sonra Babam ve Ailesi dizisinde rol aldı.