BIST 1.441
DOLAR 8,24
EURO 10,03
ALTIN 486,04
GÜNCEL

Erdoğan'dan o kuruluşlara sert sözler!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir'de Türkiye ekonomisini hedef alan yabancı kredi derecelendirme kuruluşlarına sert sözlerle yüklendi. Vatandaşa, 'Bu sahtekar ve düzenbazları dinlemeyin' dedi.

umhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir'de cuma namazı çıkışı toplanan vatandaşlara seslendi. Türkiye'ye yönelik ekonomik savaş gündemindeydi. Bu tehditlere sakın aldırmayın diyen Erdoğan, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarının son günlerde Türkiye hakkında yaptığı açıklamaları sert sözlerle eleştirdi.

İşte Erdoğan'ın açıklamaları;

Bugün dünden daha güçlüyüz. Yarın daha güçlü olacağız. Cuma'yı Zağnos Mehmet Paşa Camii'nde kıldık. Bu belde bu şehir Hasan Basri Çantay'ların şehri. Gönenmli Mehmet Efendi'nin şehri. Bu şehirde Zağnos Mehmet Paşa bu eseri inşa ve ihya etmiştir. 

Zağnos Mehmet Paşa Camii'nin başka bir özelliği var. Gazi Mustafa Kemal hutbe irad etti. Mehmet Akif Ersoy burada hutbe irad etti. 

BU TEHDİTLERE SAKIN ALDIRMAYIN: Ben karşımda istikal ve istikbal mücadelemizin insanlarını görüyorum. Bu kardeşinize verdiğiniz yüzde 50'den fazla destek için teşekkür ediyorum. Mart seçimlerinde daha güçlü olarak yürümeye varız değil mi? Beraber yürümeye devam edeceğiz inşallah. Bizi bölemeyecekler. Bu tehditlere sakın aldırmayın. Bu millet tehditlerle sindiremez. 

FİTNEYE FESADA YER VERMEYİN: Benim sizden bir ricam var: Ne olur birbirinizi çok sevin. Fitneye fesada yer vermeyin. Birbirinizi Allah için sevin.

SAHTEKAR DÜZENBAZLARI BIRAKIN: Batı'nın ekonomik tehdidi bize sindiremez. Siz de dik durun. Biz size güveniyoruz. Türkiye'nin öyle anlatıldığı gibi derece kuruluşları sahtekar ve düzenbazları bırakın, dinlemeyin.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Saniyeler sonrası korkunç! Hayatlarının şokunu yaşadılar
Erkenci Kuş 10. bölüm 2. fragmanı
2 askerimizi şehit eden teröristler böyle görüntülendi!
Japon turistlerden İzmir'de örnek davranış
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan F-35 açıklaması: Vermezlerse...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye flaş S-400 resti
Sokak köpeği küçük çocuğa böyle saldırdı!
Gelinim Mutfakta yeni bölüm tanıtımı Ayşenur, Ezgi ve Emine gerilimi
Hadise'nin makyajsız dans videosu olay oldu! 'Hadise'yi göremiyorum'
Didem Arslan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu
Yorumlar