BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,91
ALTIN 459,37

Enis Arıkan Instagram'dan paylaştı takipçileri fena yakaladı

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Jet Sosyete'de Tony karakterine hayat veren oyuncu Enis Arıkan Instagram'dan yaptığı paylaşımda yer alan bir detay takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Star TV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete'de Tony karakterini canlandıran oyuncu Enis Arıkan'ın fotoğraflarındaki detay takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Türkiye’ye gelen Paris Hilton’u ziyaret eden Enis Arıkan, dünyaca ünlü sosyetik güzelle fotoğraf çektirmiş, kısa saçları ile kameralara poz vermişti.

GÜR SAÇLARININ SIRRI SAÇ PROTEZ MERKEZİ ÇIKTI: Enis Arıkan dün de çektiği story’leri takipçileri ile paylaştı. Enis Arıkan’ın gür saçları dikkat çekti. Kendisine gelen yorumların ardından yeni bir story paylaşan oyuncu, saç protez merkezini de etiketleyerek takipçilerine ‘istediğiniz oldu mu?’ diye sordu.

DUYGUSAL PAYLAŞIM: Birlikte çektikleri kısa videolarla ciddi bir takipçi kitlesi kazanan ana oğul ağırlıklı bir şekilde mizahi paylaşımlarda bulunuyor. Ancak Enis Arıkan sosyal medya hesabından paylaştığı son videoyla takipçilerini bu defa ağlattı.

Bir tanıdıklarının kendisine yolladığı yıllar öncesine ait görüntüleri sevenleriyle paylaşan Arıkan vefat eden babasının da göründüğü bu videonun altına şu notu düştü: “Bi tanıdığımız yollamış.Babam, annem, ben. Birbirinizi sevin. Ölümlü dünya”