Engin Öztürk ve Hakan Çalhanoğlu'nun Merve Sanay'la konuşmaları ifşa oldu

Sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarla tanınan Merve Sanay'ın hesabı hacklenince futbolcu Hakan Çalhanoğlu ve oyuncu Engin Öztürk ile konuşmaları ifşa oldu.

Geçtiğimiz aylarda pizzacıya kapıyı çıplak açmasıyla Türkiye'nin gündemine oturan sosyal medya fenomeni ve DJ Merve Sanay'ın hesabı çalındı. Hesabı çalan kişi Merve Sanay'ın tüm pisliklerini ifşa edeceğini söyledi ve fenomen ismin Hakan Çalhanoğlu ve Engin Öztürk'le konuştuğu ortaya çıktı.

1,1 milyon takipçinin bulunduğu Instagram hesabını şu anda elinde bulunduran kişi, Merve Sanay'ın estetiksiz eski görüntülerini de paylaştı. Hatta Merve Sanay'ın gerçek isminin Hatice olduğunu iddia etti.

ENGİN ÖZTÜRK
Hacker, ekran videosu alarak Merve Sanay'ın mesaj kutusundaki konuşmaları ifşa etti. Görüntülerde birçok kişiyle konuştuğu ve oldukça fazla mesaj isteğinin geldiği görülen Sanay'ın, Engin Öztürk ile konuşmaları ifşa oldu.

Fatmagül'ün Suçu Ne adlı diziyle adını tüm Türkiye'ye duyuran Engin Öztürk'ün Merve Sanay'la yakın bir zamanda konuştuğu ortaya çıktı. Sosyal medyada +18 pozlarıyla tanınan Merve Sanay'la konuşan Öztürk, hayranlarından büyük tepki gördü.