BIST 1.536
DOLAR 7,35
EURO 8,95
ALTIN 436,64

Engin Altan Düzyatan'dan üzen karar Kuruluş Osman derken ters köşe yaptı

TRT ekranlarının dizisi Diriliş Ertuğrul'da altın çağını yaşayan Engin Altan Düzyatan, sevenlerini üzecek bir karar aldı.

Diriliş Ertuğrul dizisiyle bir anda adını diğer ülkelere de duyuran başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, hayranlarının ısrarlarına rağmen Kuruluş Osman dizisine katılmama konusunda son derece kararlı olduğu öğrenildi. 

TRT'nin başarılı yapımlarından Diriliş Ertuğrul'dan sonra yepyeni bir imajla FOX ekranlarının iddialı dizisi Kurşun'da başrolü oynayan Düzyatan, burada rol aldığı yapımın reytinglerinin iyi gelmemesinden ötürü final yapmıştı. 

Ünlü oyuncunun Kurşun dizisi macerası kısa sürünce sevenleri onu ATV'nin yeni yapımı olan ve Burak Özçivit'in başrolü oynadığı Kuruluş Osman'da görmek için yoğun istek mesajları atmışlardı. 

Engin Altan Düzyatan ise bambaşka bir ruh halinde yaşıyor… Oyuncu, daha önce canlandırdığı karakterleri yeniden canlandırarak kendini tekrarlamak istemiyor. Diriliş Ertuğrul ile Kuruluş Osman’ı iki ayrı dizi projesi olarak gören oyuncu, zaten yaptığı bir şeyi yeniden yapmak istemiyor.