BIST 1.524
DOLAR 7,46
EURO 9,01
ALTIN 437,85

En son durakta görüldü! Muğla ayakta 4 gündür Pınar Gültekin'i arıyor!

MUĞLA'da esrarengiz bir şekilde kaybolan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'den hala haber yok. En son 16 Temmuz Perşembe günü 16.30'da iletişime geçmiş. 27 yaşındaki üniversiteli Pınar Gültekin'e ne olduğu merak konusu.

Muğla Akyaka'da sırra kadem basan 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'den gelecek iyi bir haber bekleniyor. En son durakta beklerken görülen ve Pınar Gültekin 4 gündür ortada yok. Genç kız için sosyal medyada da onlarca kişi çağrı yapıyor. Polis kamera görüntülerini incelerken ablası ve annesi karakol bahçesinde bekliyor. Ablası, Pınar'la yaptığı son konuşmayı anlattı. 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin, 16 Temmuz günü, yalnız yaşadığı Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi'ndeki evinden çıktı. 

Ailesi İstanbul'da yaşayan Pınar'a, abla Sibel Gültekin telefonla ulaşamayınca paniğe kapıldı. Abla Gültekin ile anne Şefika Gültekin, Muğla’ya gelerek, Akyaka Jandarma Karakol Komutanlığı’na kayıp ihbarında bulundu.

İhbar üzerine harekete geçen jandarma ve polis ekipleri, Pınar'ı bulmak için arama başlattı. Üniversitelinin en son Akyaka Mezarlığı civarı ile Menteşe ilçe merkezindeki AVM'de görüldüğü saptandı. Bunun üzerine buralardaki tüm güvenlik kameraları mercek altına alındı.