En iyi Mevlid Kandili mesajları resimli kandil kutlama sözleri

Bugün Mevlid Kandili, sizler için eşinize dostunuza, sevdiklerinize yollayacağınız resimli mevlid kandil mesajlarını sözleriyle birlikte özel olarak hazırladık.

Gündüzü gecesi fazilet ve rahmet dolu Mevlid Kandili bugün idrak edilecek. Kelime anlamı doğmak olan Mevlid Kandili'nde sevdiklerinize yollayacağınız en güzel resimli kandil mesajlarını sizler için hazır hale getirdik. Sevdiklerinizin hayır duasında yer almak, onları mutlu etmek için yollayacağınız resimli mevlid kandili mesajları, kandil tebrikleri ve 2018 hadisli sözler sayfamızda... Sizin için uygun kandil mesajını seçebilir, SMS, mail, facebook ya da whatsapp'tan yollabilirsiniz.

Mevlüd kandilinin önemi nedir? Mevlid Kandili gecesinde bolca dua edip 4 rekat namaz kılmak makbuldür. Peygamberimiz Hazreti Muhammed'in doğum günü olan Mevlid Kandilinizi kutluyoruz. Hayırlı kandiller diyor sizlere vektorelcizim.net sitesi tarafından hazırlanan en güzel mevlid kandili mesajlarını sunuyoruz;

-Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun - Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Mevlid kandiliniz kutlu olsun

-Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için,insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.