Emre Mor'dan ünlü model Angelica Perla'ya son model araba

İspanyol ekibi Celta Vigo'da forma giyen futbolcu Emre Mor, aşk hayatında gaza bastı. Emre Mor, Brezilyalı Angelica Perla ile yaşadığı ilişki ve ona aldığı Mercedes marka arabayla konuşuluyor.

Emre Mor'dan ünlü model Angelica Perla'ya son model araba - Sayfa 1

Futbol hayatına İspanya Ligi ekiplerinden Celta Vigo'da devam eden Emre Mor, son dönemde oynadığı futbolla değil saha dışı olaylarla gündeme geliyor. Milli futbolcu son olarak Brezilyalı Angelica Perla ile yaşadığı ilişki ve ona aldığı Mercedes marka arabayla konuşuluyor.

116
Emre Mor'dan ünlü model Angelica Perla'ya son model araba - Sayfa 2

''HALA UMUDUM VAR'': 21 yaşındaki futbolcu, hayranı olduğu Brezilyalı model Angelica Perla'yı geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan takibe aldı. Emre Mor karşılık bulamayınca frene bastı. Birkaç gün sonra da sambacı modelin fotoğraflarına beğeni bıraktı. "Hala umudum var" mesajı yolladı.

216
Emre Mor'dan ünlü model Angelica Perla'ya son model araba - Sayfa 3

YEŞİL IŞIK YAKTI: Perla ise bu kez yeşil ışığı yaktı. O da Emre Mor'un fotoğraflarına beğeni bıraktı. Telefonuna gelen bildirimlerle yüzü gülen Emre Mor, büyük bir heyecana kapıldı.

316
Emre Mor'dan ünlü model Angelica Perla'ya son model araba - Sayfa 4

DUDAK UÇUKLATAN HEDİYE: İspanyol basınının iddiasına göre Emre Mor, 120 bin TL'ye satın aldığı Mercedes Benz A 180 model aracı sevgilisine yolladı.

416