Emmanuel Eboue intihar mı etti? Eşi meğer Galatasaray'dayken onu...

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Emmanuel Eboue intihar haberi ile gündeme bomba gibi düştü. İntihar iddiası gerçek çıkmazken eşi Aurelie Bertrand ile yaşadıkları konuşuluyor.

Emmanuel Eboue intihar mı etti? Eşi meğer Galatasaray'dayken onu... - Sayfa 1

İNGİLTERE'den Galatasaray'ın eski yıldızı Emmanuel Eboue ile ilgili ortaya atılan intihar iddiası ortalığı karıştırdı. 2011-2015 yılları arasında Galatasaray'da forma giyen, 2016'da futbol hayatına nokta koyan Emmanuel Eboue'nin intihar ettiği iddia edildi. Haberlere göre Eboue kendini evinde asmıştı. Spor camiasını sarsan haberle ilgili gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Haberin kaynağı olan İngiliz sitesinin haberinin gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.

111
Emmanuel Eboue intihar mı etti? Eşi meğer Galatasaray'dayken onu... - Sayfa 2

İNTİHARI DÜŞÜNÜYORUM : Emmanuel Eboue eşi ile yaşadığı boşanma sürecinden sonra beş parasız kalmış ve medyaya icradan kaçışı ile haber olmuştu. Karısı Aurelie Bertrand yaşadığı son evi elinden almaya çalışırken Eboue 'korku içinde intiharı düşündüğünü' söylemişti. Bugün İngiltere medyasına yansıyan intihar iddiası ile Eboue'nin karısı ile yaşadıkları yeniden gündeme geldi. İşte Eboue'nin ibretlik hali:

211
Emmanuel Eboue intihar mı etti? Eşi meğer Galatasaray'dayken onu... - Sayfa 3

FUTBOL BİTİNCE EŞİ POSTALADI : Emmanuel Eboue futbolda zirvedeyken eşi Aurelie ile mutlu bir çift olarak medyada yer alıyordu. Eboue eşinin gerçek yüzüyle futbolu bırakıp artık maddi kazanç temin edemez hale gelince yüzleşti.

311
Emmanuel Eboue intihar mı etti? Eşi meğer Galatasaray'dayken onu... - Sayfa 4

EŞİ GALATASARAY'DAYKEN ONUN... : Evlilikleri süresince onun tüm sözleşmeleri ve mal alımları ile eşi ilgilenmişti. Karısı Galatasaray'dayken kazandığı 8 milyon euronun 7 milyon eurosunu da almıştı. Boşanma sürecinde de Eboue'nun üzerinde ne var ne yok herşeyi aldı. Eboue 3 çocuğunun velayetini de eşini kaptırdı ve 1 yıldır onları göremiyor.

411