Emine Bulut videosu yıktı Anne lütfen ölme olayı nedir TT oldu!

Emine Bulut ölmek istemiyorum feryadı ile Türkiye'nin gündemine oturdu TT oldu. Kırklareli'de yaşayan .Emine Bulut eski eşi Fedai Baran tarafından 10 yaşındaki kızının gözü önünde katledildi. O anlara şahit olan kızı ise Anne ne olur ölme diyerek feryat etti. Emine Bulut ise ölmek istemiyorum diyerek yardım çığlıkları attı. Geriye ise akıllardan çıkmayacak bir vahşet kaldı.

Emine Bulut'un eski eşi tarafından 10 yaşındaki kızının önünde katledildiği görüntü Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, genç kadının son anları ve o anlarda kızıyla aralarında geçen diyalog herkesin yüreğini sızlattı. Sosyal medyada Emine Bulut cinayeti TT olurken, ünlüler, siyasiler ve bakanlık açıklama yaptı. Emine Bulut'un ailesi de trajik olayın detaylarını paylaştı. İşte Emine Bulut cinayetindeki yeni gelişmeler. 

Yer : Kırıkkale... Tarih 18 Ağustos 2019... Fedai Baran 4 yıl önce boşandığı eşi Emine Bulut ile kızının velayetini görüşmek için Kırıkkale Merkez Menderes Caddesi'ndeki bir kafede buluştu. Görüşme sırasında Fedai Baran ile Emine Bulut arasında tartışma çıktı.

Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşünce Fedai Baran, bıçağıyla Emine Bulut'u, kızının gözü önünde defalarca bıçakladı. Genç kadın kanlar içinde ayağa fırlarken, Fedai Bulut 'hak ettiğini buldun" diye bağırıyordu. Kafeden çıkan Fedai Bulut eski kayınpederini arayıp 'seni öldürmeye geliyorum bekle' diyerek bu kez oraya gidiyor. 

KIRIKKALE'de eski eşi 43 yaşındaki Fedai Baran tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un (38), ölmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüleri sosyal medyada olay yarattı. Birçok ünlü isim, canice öldürülen Emine Bulut için sessiz kalmayarak Twitter hesaplarından tepki gösterdi.