Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncuları aşık mı? Bomba itiraflar...

TRT ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncuları Alina Boz ile Alp Navruz gerçek hayatta da sevgililer mi?.. Alina Boz aşk iddiaları için ne dedi? Alina'nın gerçek aşkı kim?.. Alp Navruz ne diyor?..

TRT'nin "Elimi Bırakma" dizisinin başrol oyuncusu Alina Boz, geçek hayatta da dizideki aşkı Alp Navruz ile mi birlikte? Elimi Bırakma dizisinde sürekli dip dibe iki aşığı oynayan Alina Boz ile Alp Navruz arasındaki yakınlığın derecesi ne? Alina Boz gerçek hayatta başka bir isimle mi aşk yaşıyor?.. Sezen Aksu ile birlikte olduğu fotoğraf bir akşın kanıtı ve itirafı mıydı? İşte Alina Boz'la ilgili bilmek istediğiniz herşey...

Aline Boz ile Alp Navruz, 'Elimi Bırakma' dizisinde başrolu paylaşıyorlar. İki aşığı oynayan Aline ile Alp'i izleyici de birbirine yakıştırıyor. Peki iki isim gerçek hayatta da birbirlerine aşıklar mı?

ALP NAVRUZ: Alina’nın da dediği gibi biz çok iyi arkadaşız. Profesyonellik adına da bunun ötesine geçmeyi düşünmedik, düşünmüyoruz. Tabii bir yandan da izleyiciye sevgiliyiz duygusunu verebilmek hoşumuza gidiyor.

ALİNA BOZ: Cast direktörleri de iki kişiyi yan yana koymadan önce gerçek hayatta insanlar onları yakıştırırlar mı, uyumlu olurlar mı diye düşündükleri için böyle bir tepki gelmesi normal. Set arkadaşlıkları aşka dönüşenler var tabii, ama biz sadece iyi arkadaşız.