BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Elimi Bırakma 35. bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 35. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma 35. yeni bölümüyle 7 Nisan 2019 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 35. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 7 Nisan 2019 Pazar akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bir Aile Hikayesi 5. bölüm 3. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
İkizler Memo Can 20. bölüm 2. fragmanı
Barış Yarkadaş, YSK sistemindeki İstanbul verilerini açıkladı!
Erdoğan öğrencilerden dua istedi
Ekrem İmamoğlu, İBB çalışanlarına seslendi
Binali Yıldırım: Gördüğüm kadarıyla bir sabırsızlık hali var
TV100 reklam
Binali Yıldırım: Teşekkür etmeyeceğiz de üzgünüz mü diyeceğiz?
Binali Yıldırım: Mazbata kime verilirse başkan odur
Yorumlar