BIST 1.460
DOLAR 8,36
EURO 10,22
ALTIN 502,27
MEDYA

Elimi Bırakma 27. bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma 27. yeni bölümüyle 3 Şubat 2019 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 3 Şubat 2019 Pazar akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Tozkoparan 12. bölüm fragmanı
Erkenci Kuş 28. bölüm 2. fragmanı
Kalk Gidelim 56. bölüm 2. fragmanı
Çöken çatının altında kalmaktan son anda kurtuldular
Seyir halindeki aracının kapısında dans eden sürücüye 5 ay hapis
Bakan Pakdemirli: 'Pet shoplarda bundan sonra kedi köpek satılmayacak'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Müteahhite evini vermeye mecbur değilsin
Kayseri'de aç kalan domuzlar şehre indi
Uyuşturucu çetesinin haber ağı polisi şaşırttı program deşifre edilmeye çalışılıyor
Ordu ve Kayseri'de görüldüler! Şehir merkezine kadar iniyorlar
Yorumlar