BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,03
ALTIN 441,72

Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu'yla bakın nasıl tanışmış

CHP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı'na aday gösterilen Ekrem İmamoğlu, katıldığı televizyon programında eşiyle ilginç tanışma hikayesini anlattı.

CHP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na (İBB) aday gösterilen Ekrem İmamoğlu, dün katıldığı bir TV programında "Ben AK Partili insana bile iş teklif etmeyi düşünüyorum. 'Bana oy vermeyenler pişman olacaklar' dedim. Çünkü en çok onları mutlu edeceğim" ifadesini kullandı.

CHP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı'na aday gösterilen Ekrem İmamoğlu, Habertürk'te Veyis Ateş'in sunduğu 'Akılda Kalan' programına konuk oldu. İmamoğlu eşiyle ilginç tanışma hikayesini şöyle anlattı:

ARKADIŞIMIN KARDEŞİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM: Eşimle bir düğünde tanıştım. Arkadaşımın kız kardeşiydi. Öğrenince ‘eyvah' dedim. Gönül geri çekilmiyor, sen ne kadar gitsen de. Tanışmayı bir boyut ileriye götürdüm. Direkt ‘benim evleneceğim kadın' dedim.

Önce arkadaşımın kapısını çaldım, mertçe konuştuk. Nasıl bir hayat düşündüğümü ifade ettim kendisine. Bana söylememiş gibi oldu kabul ettiğini. Süreç tatlıya bağlandı. 18 Kasım 95'te evlendik. Eşim 18 Kasım, oğlum 18 Kasım, evlilik tarihimiz 18 Kasım'dır. Bizim için özel gündür.