HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Ekrem İmamoğlu en sıcak ilgi gördüğü ilçeleri açıkladı

CHP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Ekrem İmamoğlu, "Genel olarak gittiğimiz her yerde ilgi görüyoruz. Ama en sıcak ilgi gördüğüm yerler Sultanbeyli ve Bağcılardı. Biraz da Güngören var" dedi.


CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu, 50 günü geride bırakan seçim kampanyasına dair değerlendirmelerde bulundu.

Cumhuriyet'ten İlayda Kaya'nın haberine göre, gezdiği ve ziyaret ettiği yerlerde olumlu tepkiler aldığını anlatan İmamoğlu, "Her gün en az 1 ilçeyi kapsamlı olarak geziyorsunuz. Hangi ilçede umduğunuzdan daha olumlu bir tepki aldınız?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Genel olarak gittiğimiz her yerde ilgi görüyoruz. Ama en sıcak ilgi gördüğüm yerler Sultanbeyli ve Bağcılardı. Biraz da Güngören var. Oy olarak baktığımızda Sultanbeyli, Arnavutköy ve Bağcılar en düşük oy aldığımız ilçeler olarak gözükebilir. Ama ben orada çok pozitif diyaloglar yaşadım. Çok üst seviyede alakayla karşılaştım. Benim için bu tepkiler çok değerliydi. Hiçbir ilçede kötü bir manzarayla karşılaşmadım. Ama Sultanbeyli, Bağcılar ve Güngören'e özellikle bir kere daha gideceğim. Ama göreceksiniz ilgi ilk gittiğimizin 2 katı olacak. Biraz da oralara gidip kendimi test etmek istiyorum. Ben umut olacağım. Ben Beylikdüzü'nde yönetim değiştirme geleneğini başlattım. Beylikdüzü'nü partimiz kazandı. Şimdi İstanbul'da da o geleneği devam ettireceğim. Seçim kazanma, geleneğimiz devam edecek."

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Muslera penaltı kararına isyan etti!
Beşiktaş'ta trafik kazası: 4 yaralı
Beşiktaş bu sezon bir ilk peşinde
Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de
İzmir'de sanayi bölgesinde EYP'li saldırı
Tebessüm Kahvesi nerede Tebessüm Kahvesi'ne nasıl gidilir?
Yorumlar 1 yorum