Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak yayın İstanbul'da böyle izlendi

Demirören Haber Ajansı
Demirören Haber Ajansı
Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak yayın İstanbul'da böyle izlendi

23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde bir araya geldi. Tarihi buluşmayı vatandaşlar, meydanlarda kurulan dev ekranlar ve kahvelerde izledi.

Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak yayın İstanbul'da böyle izlendi - Sayfa 1

23 Haziranda yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi iki aday İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde karşı karşıya geldi. AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Ekrem İmamoğlu ekranlarda tartışırken vatandaşlar da ekran başında bu tarihi anı yakından takip etti.

Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak yayın İstanbul'da böyle izlendi - Sayfa 2

 İstanbul'daki kahvelerde oturan vatandaşlar, pür dikkat programı takip etti. 

Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak yayın İstanbul'da böyle izlendi - Sayfa 3

23 Haziran öncesi, iki adayın karşılıklı görüşlerini ve vaatlerini ortaya koyduğu programın seçmenin oy vermesinde oldukça etkili olacağını söyleyen vatandaşlar, iki adayın böyle bir programda karşı karşıya gelmesini demokrasinin gereği olduğunu söyledi.

Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak yayın İstanbul'da böyle izlendi - Sayfa 4

İki adayın karşı karşıya geldiği programı yakından takip eden birçok vatandaş, bu tablonun siyasi parti liderleri arasında da yaşanması gerektiğini belirtti.