EDHO'dan kovulan Deniz Çakır yok artık dedirtti! Eski halinden eser yok

Atv'deki 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosundan çıkarılan Deniz Çakır, geçtiğimiz akşam Mecidiyeköy Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde görüntülendi. Çakır aldığı kilolarla görenleri şaşırttı.

Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz dizisinin eski oyuncusu Deni Çakır, Demet Akbağ ile Mecidiyeköy Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde Sermiyan Midyat'ın 'Sermiyan Midnight' adlı tek kişilik gösterisini izledi. Güzel oyuncu Deniz Çakır'ı oyundan çıkışta görenler gözlerine inanamadı.

Deniz Çakır Eşkiya dizisinden ayrıldıktan sonra uzun bir yaz tatiline çıkmıştı. Bu süreçte kendini salan Deniz Çakır kilo almış haliyle görenleri şaşkına çevirdi.

İncecik beli ve düzgün fiziği ile bilinen güzel oyuncu, kalınlaşmış beli ve dolgunlaşmış göğüsleri ile dikkat çekti. Deniz Çakır'ın kilo fazlalığını kamufle etmek için üzerine yeşil bir file örgü kıyafet almıştı.

Deniz Çakır, yaklaşık 3 yıldır rol aldığı Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosundan çıkarılmıştı. Çakır diziye Instagram hesabından paylaştığı şu sözlerle veda etmişti: ''Meryem ile birlikte çok ağladım. Onunla anneliği hissetim. Ama maceranın sonuna geldik. İyi insan olmak güzeldir. Hep yanlışın karşısında durdum. Duruşumdan hiç taviz vermedim''