BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,03
ALTIN 440,84

Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu tüm gerçekleri anlattı

Alişan ve Eda Erol'un ayrılık nedeni olarak gösterilen Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu, sonunda her şeyi bir bir bir anlattı. Alişan ve Eda Erol, Ogan Şenyolcu yüzünden mi ayrıldı?

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan Alişan ve Eda Erol'un ayrılık nedeni olarak gösterilen Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu, sonunda her şeyi bir bir bir anlattı. Alişan ve Eda Erol, Ogan Şenyolcu yüzünden mi ayrıldı? Duymayan Kalmasın programına konuk olan Şenyolcu biten ilişkisinin ardından şunları söyledi.

Herkes Alişan ve Eda Erol'un kasın ayındaki düğününü beklerken, onlardan ayrılık haberi geldi. Ayrılıkları hakkında türlü türlü iddialar ortaya atılsa da en çarpıcı olanı Ogan Şenyolcu ile ilgili olanlardı. Alişan ve Eda Erol'un arasına Eda Erol'un eski sevgilisi ve Esra Erol'un yapım kordinatörü olan Ogan Şenyolcu'nun girdiği iddia edilmişti. Tüm bu iddialarından ardından Ogan Şenyolcu ilk kez konuştu. Bakın neler anlatı.

İşte Ogan Şenyolcu'nun açıklamaları: 'Eda ile 8-9 ay beraberliğimiz oldu. Bizim güzel bir birlikteliğimiz vardı, daha sonra kendisi gereksiz yere tripler atmaya başladı. Zamanla kavgalarımız başladı. 'Neden aradığımda telefon ikinci kez çaldığında açmıyorsun' tarzında tartışmalar yaşadık ve anlaşmazlıklar oldu. Bir an da hal ve hareketleri değişti bizde ayrıldık, ama kötü bitmedi. Sebepsiz yere ayrıldık...

Benim Alişan'la Eda'nın ayrılığıyla ilgili hiçbir alakam yok. Ben Esra Erol'un yapım koordinatörüydüm, işten çıkarıldım. Neden çıkarıldığımı sonradan anladım. Bu olaydan sonra bütün iş kapıları kapandı...