Eda Erol'dan Alişan'a olay gönderme! İlk kez konuştu...

Ali Şan ile 2.5 aylık ilişkisiyle gündemden hiç düşmeyen Eda Erol, Alişan'ın kendisinden ayrılır ayrılmaz Buse Varol ile evlenmesiyle ilgili konuştu... Eda Erol neler söyledi?..

Eda Erol'dan Alişan'a olay gönderme! İlk kez konuştu... - Sayfa 1

TÜRKİYE onu ‘sunucu Esra Erol’un kardeşi’ Eda Erol olarak tanıdık onu. Ancak asıl tanınmışlığı türkücü Alişan ile nişanlanarak yaptı. 2,5 ay süren bu ilişki sırasında neredeyse herkes onları konuştu. 2.5 beraberlik bittikten kısa süre sonra Alişan günlerce konuşulan bir evliliğe imza attı. Eda Erol eski nişanlısı Alişan ve yaptığı evlilikle ilgili ilk kez konuştu. Estetik yaptırmadığını belirten Eda Erol, bugüne kadar bir kez saçını boyatmış ondan da pişman olmuş... Eda Erol, "Örf ve adetlerim var. Hayatıma giren adamın örf ve adet bilmesi lazım" diyerek de Alişan'a gönderme yaptı...

112
Eda Erol'dan Alişan'a olay gönderme! İlk kez konuştu... - Sayfa 2

Alişan ile nişanlanıp herkes onları konuştuktan 2,5 ay sonra ayrılan Eda Erol kendini oyunculuğa adamış durumda...

212
Eda Erol'dan Alişan'a olay gönderme! İlk kez konuştu... - Sayfa 3

- İnsanlar beni tek olayla, “Alişan ile nişanlanan kız’ olarak tanıdılar ama o ben değilim ki! Ben şu an gördükleri kızım.

312
Eda Erol'dan Alişan'a olay gönderme! İlk kez konuştu... - Sayfa 4

- Hiç estetiğim yok. Bir kez sadece saçımı boyatmıştım ona da pişman oldum zaten. Saçlarımın kendi rengi bu. Sadece düzenli cilt bakımı yaptırıyorum. Ayrıca estetik yaptırmak ayıp değil. Gerektiğinde yaptırırım.

412