BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Ecem Karaağaç enerji için biriyle cinsel ilişkiye girdi mi bomba açıklamaları

Ecem Karaağaç'ın Survivor yarışması öncesi biriyle defalarca enerji yüklemesi için ilişkiye girdiği iddiası olay olmuştu bugün ilk kez 2. sayfaya konuştu.

Ecem Karaağaç enerji yüklemesi skandalı günün konusu oldu. Enerji yüklemesi bahanesiyle defalarca cinsel saldırıya uğradığını söyleyen Ecem Karaağaç, o kişiler hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve o günden sonra sessizliğe gömülmüştü. Bugün ise 2. Sayfa'ya gözyaşları içinde çok özel açıklamalarda bulundu. 

Çok üzgün olduğunu söyleyen Ecem Karaağaç, olayların bambaşka olduğunun da altını çizdi. Medyada çıkan olayların çok saptırıldığını  söyleyen Ecem, ağlayarak şunları söyledi...
-Ben açıkcası mağdur edildim çıkan haberlere çok üzüldüm. Hakkımı aramak için hukuka başvurdum hakkımı orada sonuna kadar arayacağım. Karşı tarafın çıkan haberleri bu kadar çarptırarak halkla paylaşması beni mağdur ve çok acı bir durumda bıraktı. 

İŞİN ASLI O KADAR BASİT DEĞİL: Buna şöyle bakmayın eğitimli, eğitimsiz, profesor... Herkes dolandırıyor. Bu işin ciddiyetinin 2 cümle kadar basit bir haber olmadığını herkes görecek. Benim hukuka inacım çok.

 Bunun magazin haberi olması beni çok yıpratttı benim ailem var. Ortada çok büyük, çok ağır bir suç var. Bunu lütfen eğlence malzemesi haline getirmeyin. Ben aileme bağlı biriyim. Asla bu davadan çekilmeyeceğim.