BIST 1.153
DOLAR 8,20
EURO 9,66
ALTIN 502,84

Ebru Gündeş'in yıllardır konuşmadığı babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş'in yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş, 18 Eylül'de hayatını kaybetti. Gündeş, sessiz sedasız babasını defnetti.

 Ebru Gündeş'in 4 yaşında kendisini terk ettiği için yıllardır konuşmadığı babası hayata gözlerini yumdu. Siroz ve KOAH hastası olan Remzi Gündeş, son yolculuğuna uğurlandı. Bakırköy'de eski eşya sattığı iş yerinde kalan Remzi Gündeş geçtiğimiz günlerde rahatsızlandı.

Siroz ve KOAH hastası olan 76 yaşındaki Gündeş, özel bir hastanede tedavi altına alındı. Durumu kötüleşen Remzi Gündeş, 18 Eylül'de hayata gözlerini yumdu. Gündeş'in cenazesi de Ebru Gündeş'in kuzenleri tarafından teslim alındı.

TV100'den Levent Albayrak'ın haberine göre, kendisini 4 yaşında terk ettiği için babasıyla konuşmayan Ebru Gündeş, ölüm haberini kimseye duyurmadan babasını sessiz sedasız Büyükçekmece Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurladı.

Ebru Gündeş'i 4 yaşında terk etmesinin ardından bir daha arayıp sormayan, babalık görevlerini yerine getirmeyen Remzi Gündeş, 5 yıl önce bir televizyon kanalında yayınlanan röportajda kızı ile arasının açık olmasıyla ilgili şunları söylemişti: