Ebru Gündeş hamile mi şiş göbeği ele verdi!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in hamile olduğu iddia edildi. Gündeş, geçtiğimiz aylarda eşi Reza Zarrab'ın yanına New York'a gitmiş ve yeniden anne olmak istediği için Zarrab'ın yanına taşınacağı iddia edilmişti.

ABD'de tutuklandıktan sonra itirafçı olarak serbest kalan Reza Zarrab'la evliliğini sürdüren Ebru Gündeş'in, New York ziyaretleri sırasında hamile kaldığı iddia edildi. Son dönemde sık sık New York'a giden Ebru Gündeş'in son görüntülendiğinde karnının şi olması ve yüzü-gözündeki şişlik hamilelik iddiasını güçlendirdi. Gündeş'in VIP'ten geçerek New York'a gittiğinin ortaya çıkması üzerine Habertürk yazarı Esin Övet, "Ebru Gündeş tekrar anne olmak istiyor. Çok kez bu konuda doktorlarla görüşen ve yardımlar alan Ebru Gündeş’in bu gidiş, gelişlerinden sonra bir bebek müjdesi gelir belli mi olur?" demişti.

New York'ta tutuklu sanık iken Türkiye aleyhine tanıklık yapıp serbest kalan İran asıllı Reza Zarrab'ın eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in hamile olduğu iddia edildi. 2. Sayfa programının haberine göre, sık sık New York'a giden ünlü şarkıcının son görüntülendiğinde karnının şiş olması yüzünün gözünün şiş olması iddiaları kuvvetlendirdi.

Ebru Gündeş'e çok yakın bir kaynak, "Her şeyi saklayabilirsin. Fakat hamileliği nasıl saklarsın? Yok öyle bir şey" dedi.

Ebru Gündeş'in son zamanlardaki görüntüsünün 'Bebek değil, göbek' olduğu iddia edildi. Habertürk yazarı Esin Övet'in, Ebru Gündeş, Eylül ayındaki yazısında EBru Gündeş'in hamileliğiyle ilgili şunları yazmıştı: