GÜNCEL

Duygulandıran görüntüler! Bir anda ayağa kalktılar ve...

İzmir'de kuzen olan üç kız çocuğu, metroda bir anda ayağa kalkarak İstiklal Marşı'nı okudu. Duygulanan yolcular, çocuklara sarılıp öptü.

Daha önce İzmir'deki hain terör saldırısında şehit düşen kahraman polis memuru Fethi Sekin'in ölüm yıl dönümünde duygu yüklü şiir okuyarak video hazırlayan Nehir Doğan, Ceren Atış ve Ceylin Doğan isimli üç kuzen, bu kez de 18 Mart Çanakkale Zaferi nedeniyle üzerlerine Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafı ve Türk bayrağı bulunan tişörtler giyerek, metroda bir anda ayağa kalkıp İstiklal Marşı'nı okudu. Miniklerin bu performansı, yolcular tarafından da büyük beğeni topladı. Bazı yolcular, miniklere sarılıp öptü.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar