BIST 3.282
DOLAR 18,41
EURO 17,84
ALTIN 973,15

Düşen özel uçakla ilgili yeni bilgiler! Hostesi ünlü birinin eşi

Düşen özel uçakla ilgili yeni bilgiler! Hostesi ünlü birinin eşi

İstanbul’dan havalanan özel jet iniş sırasında pistten çıkınca alev aldı. Kazada iki pilot, bir hostes ve bir yolcu yaralandı. Jette ünlü şarkıcı Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmemiş.

Düşen özel uçakla ilgili yeni bilgiler! Hostesi ünlü birinin eşi

Atatürk Havalimanı'nda havalandıktan kısa süre sonra arıza dolayısıyla havalimanına geri dönen ve pistten çıkarak alev alan uçaktaki yangın söndürüldü. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan 2 pilot, bir hostes ile yolcunun uçaktan kendi imkanlarıyla çıktıkları öğrenildi. Yangın nedeniyle bir süre aksayan seferlerin, çalışmaların tamamlanmasının ardından normale döndüğü bildirildi. İstanbul Valisi Şahin, iniş sırasında pistten çıkan jetteki 3 mürettebat, 1 yolcunun durumunun iyi olduğunu belirtti.

Düşen özel uçakla ilgili yeni bilgiler! Hostesi ünlü birinin eşi

Atatürk Havalimanı'nda inişi sırasında pistten çıkarak yanan özel jette ünlü Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi.Atatürk Havalimanı'nda inişi sırasında pistten çıkarak yanan özel jette ünlü Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi.Atatürk Havalimanı'nda inişi sırasında pistten çıkarak yanan özel jette ünlü Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi. Atatürk Havalimanı'nda inişi sırasında pistten çıkarak yanan özel jette ünlü Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi. Atatürk Havalimanı'nda inişi sırasında pistten çıkarak yanan özel jette ünlü Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi.Atatürk Havalimanı'nda inişi sırasında pistten çıkarak yanan özel jette ünlü Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi.

Düşen özel uçakla ilgili yeni bilgiler! Hostesi ünlü birinin eşi

Özlem Güney yaralanan arkadaşlarını hastanede ziyaret etti. BakırköyDr. Sadi Konuk Eğitim ve AraştırmaHastanesi'nde arkadaşlarının sağlık durumu hakkında bilgi alan Özlem Güney, ciddi bir yaralanma durumunun söz konusu olmadığını söyledi.

Düşen özel uçakla ilgili yeni bilgiler! Hostesi ünlü birinin eşi

Normalde bu uçuşta kendisinin hostes olarak yer alacağını fakat işi çıktığı için uçuşa gidemediğini söyleyen Özlem Güney, “Çok büyük bir kaza atlatmışlar tesadüf ben bugün yoktum ama onlar içinde çok üzüldüm. Korktum, endişe duydum. Normalde çoğunlukla ben oluyorum ama bugün bir işim çıktı bunu da kaptanımız biliyordu. Bu yüzden başka bir arkadaşımızı aldılar. Duygu hanımı aldılar. Çok şükür hepsi çok iyi. Görüştüm, hepsi çok iyi, fiziki olarak yaralanmaları var. Ciddi iç yaralanmaları yok. Müşaade altında tutuyorlar. Tabi ki bir şokları var kolay değil, havadasın ve yükselme, en kritik anında uçak alev alıyor. Meyse arızası bilmiyorum artık ve geri dönüyor. 3 yerinden kırılmış uçak. Burada pilotun başarısı çok büyük. Hiçbir endişe yapmadan onu indirebilmek büyük bir başarı” diye konuştu.